Meist

 

Aastal 2010, 31.detsembril hakkas Vana-Kalamaja ja Jahu tänava nurgalt levima ümbrusesse meeldivat saialõhna. Kiirelt leidsid ümbruskonna elanikud meid üles. Saiapuru ja -lõhna jagus tasapisi kaugemalegi ja väike pagarikoda kasvas suuremaks kui esialgu plaanitud.

Meie tooteid võib lisaks pagarikojale nautida ka erinevates restoranides, kohvikutes ja oma lähedasi külastades. Kuna kasutame alati värsket ja naturaalset lisanditeta toorainet ning kogu toodangu valmistame ise, eristume paljudest kes mujal valmistatud külmutatud tooteid pakuvad. Vastlapäeval ei jää kukkel suulakke kinni kuna kasutame loomset vahukoort, leiba ostes saate kiudainete rohke leiva mis ei ole suhkruga täidetud, tordis leiduvad marjad, šokolaad või kohupiim on parimad mida leida. 

 Tootegrupid mida pakume on leivad-saiad, pirukad, küpsised, kringlid (ettetellimisega), koogid-tordid, eritellimustordid, quiche´d. Lisaks nendele pakume Arsenali Keskuses Kalamaja Pagarikojas hommikul putru ja omletti ning päeval saab keha kinnitada erinevate suppide või praadidega.